Los Vivancos - Španělští bratři v ČR

shadow

Taneční skupina Los Vivancos se rozhodla před plánovaným turné po České republice, které proběhne 2.–3. května 2014 v Praze a 4. května 2014 v Brně navštívit Českou republiku. Dorazili 11. 3. do malého hotýlku v centru Prahy a první jejich kroky mířili do typicky české hospůdky na pozdní oběd a poté šli na procházku noční Prahou.Na Staroměstském náměstí udělali pár tanečních kreací, což okamžitě zaujalo kolemjdoucí a hned měli obecenstvo. Druhý den navštívili televizi a poté se opět hned vraceli část do Barcelony a druhá část do Madridu. Španělští bratři byli z české republiky nadšeni a již se těší na turné.
Na začátku května 2014 se bude v Praze a v Brně konat úchvatné představení, tanečně-divadelní show „Aeternum“ LOS VIVANCOS.
Soubor LOS VIVANCOS tvoří sedm bratrů, kteří mají opravdu nevídanou kombinaci talentů: tančí, zpívají a hrají na různé hudební nástroje. Jejich fantastický temperament je uchvacující.
Bratři se narodili ve Španělsku, v Barceloně. Už v dospívání se jim podařilo proslavit, protože se všichni začali zabývat tancem velmi záhy. Přišli se zcela novým, vlastním číslem, což byl tanec s prvky akrobacie. Sláva LOS VIVANCOS se velmi rychle rozšířila. O jejich talentu se dozvěděla celá země. Jejich vystoupení byla přijata s velkým ohlasem i daleko za hranicemi Španělska, jsou široce známí i na Západě, což opět dokazuje vysokou úroveň jejich vystoupení.
Bratři LOS VIVANCOS získali prestižní vzdělání na nejlepších školách, jejich prestiž ve světě je nepopiratelná. Ještě před založením tanečního souboru získávali bratři LOS VIVANCOS zkušenosti, vstřebávali různé světové kultury, poznávali nejrůznější hudební tradice.
V roce 2004 celý svět spatřil nový soubor – flamengo show bratrů LOS VIVANCOS. Od toho okamžiku tento neuvěřitelný úspěch a zájem veřejnosti o ně nezmizel!
Představení „Aeternum“ („Věčnost“), s nímž bratři pořádají turné po zemích celého světa a zavítají také do České republiky, to je tanec, cirkus a divadlo. Neopakovatelným způsobem se v něm slučuje flamengo, moderní balet, akrobacie a bojová umění. V celém vystoupení je velké množství vizuálních efektů a scénických řešení. Aeternum je příběhem dobra a zla, je to metafora o nesmrtelnosti umění, které člověka obdarovává. Andělé, démoni, upíři, hudba, tanec, boj a magie jsou předváděny v rámci jednoho komplexního představení, které zastřešuje tajemná magická aura.
Hlavním uměleckým poradcem představení je Daniele Finzi Pasca, režisér a scenárista show Cirque du Soleil. Daniel Finzi Pasca je režisér, dramatik a choreograf. Mezi jeho práce patří například scénář a režie závěrečného ceremoniálu olympijských her v Turíně v roce 2006, který viděly stovky milionů diváků. Režíroval také „Mlhu“, „Déšť“ a „Donku“ (v provedení cirkusu Eluaz a divadla Sunil), které jsou na celém světě velmi populární. Tyto projekty jsou charakteristické hlubokou lidskostí, jsou prodchnuty duchem hry a v současné době jsou předváděny v nejslavnějších divadlech světa.
Hudbu k představení složili sami bratři Vivancos. Aranžmá, orchestr a hudební doprovod jsou v kompetenci Fernando Velazqueze, skladatele soundtracků k tak známým filmům, jako jsou „Sirotčinec“ (El Orfanato) (nominován na cenu Goya za nejlepší soundtrack) a „Julia’s Eyes“ (Los Ojos de Julia), který v představení „Aeternum“ spojuje hudbu flamenga s rockem, vážnou hudbu s filmovou hudbou do jediné partitury, nahrané Symfonickým orchestrem v Budapešti.
LOS VIVANCOS vystoupili jako speciální host v choreografické show Myléne Farmer „Avant Que Lombre“, zúčastnili se „San-Remo“ s Lola Ponco a Gio. V roce 2009 vyhráli v kategorii „Nejlepší originální show“ na Las Lunas Awards v Mexiku. V roce 2008 byli bratři dvakrát nominováni princeznou Stephanií na světovém cirkusovém festivalu v Monte Carlu a jejich show „Tanec s hvězdami“ vidělo více než 35 milionů lidí.
Bratři LOS VIVANCOS si svým talentem podmanili více než třicet zemí po celém světě.
Seznamte se s bratry LOS VIVANCOS: s Aaronem, s Joshuou, s Josém, s Izraelem, s Judou, s Christem a s Elíasem. Jejich zplnomocněným zástupcem je, jak už je zvykem, Elías. Komunikuje s novináři a zastupuje rodinu LOS VIVANCOS na tiskových konferencích. Flamengo bratrů LOS VIVANCOS, to je nádherná symbióza baletu, flamenga, cirkusu, divadla a moderního tance. Jejich show se vyznačuje živou, explozivní energii, vyvolávající u diváků ty nejživější emoce. LOS VIVANCOS jsou na jevišti nejen svrchovanými pány, ale doslova bohy!
 

Datum a
město:
*

Místo
konání akce:
*

Začátek
představení:
*

Vstupenky se
prodávají:
*

2. 5. 2014
PRAHA

Divadlo Hybernia
(nám. Republiky 4, Praha 1)

19:30

V pokladně divadla
V síti Ticketstream.cz
V síti Ticketportal.cz
V síti Ticketpro.cz

3. 5. 2014
PRAHA

Divadlo Hybernia
(nám. Republiky 4, Praha 1)

19:30

V pokladně divadla
V síti Ticketstream.cz
V síti Ticketportal.cz
V síti Ticketpro.cz

4. 5. 2014
BRNO

Janáčkovo divadlo
(Rooseveltova 1-7, Brno)

18:00

V pokladně divadla
V síti Ticketstream.cz
V síti Ticketportal.cz
V síti Ticketpro.cz

 
Předprodej vstupenek v sítích: Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro

Autor

Tomáš Otruba
Tomáš Otruba

Šéfredaktor a provozovatel okolovas.cz. Vystudoval VUT FIT a v současné době pracuje jako učitel na základní škole v Brně. Dříve se mimo jiné angažoval jako projektový manažer v internetové agentuře Q2 Interactive. Věnuje se také své rodině a ve volném čase florbalu a fotografování.

www.otrubaphoto.cz