Vodní bitva v Brně

shadow

Myslíte si, že fontána nevyschne během 10 minut? :) Omyl, i to je možné. Ve čtvrtek 28. června téměř vyschla fontána na Moravském náměstí, ovšem přičiněním bavících se mladých lidí.

Jako již po několikáté, uspořádali studenti Brno party university happening u fontány na Moravském náměstí v Brně. Zúčastnilo se jí několik desítek mladých lidí, obvykle v prodyšném oděvu nebo speciálním kostýmu. Ve výzbroji nechyběly pistole, kbelíky, konvičky či obyčejné lahve na vodu. Polevání vodou se zvrhlo v davové šílenství, které vyvrcholilo zlitím pořadatele, který chtěl s tlampačem bitvu ve stanoveném čase ukončit. 

Dle názoru redakce se nejúčinnější metodikou stalo stání přímo ve fontáně a polévání okolo stojících plným kbelíkem vody, který nemá konkurenci v objemu vylitém v jednom okamžiku na jednu osobu.

Cenu redakce za nejlepší kostým získává student alias vodní panna :) 

Těšíme se na další ročník! 

 

Foto: Martin Turek a Tomáš Ibrmajer

 

 

Autor

Tomáš Ibrmajer
Tomáš Ibrmajer

Dr. Tomáš Ibrmajer vystudoval JAMU Brno v oborech dirigování a teorie interpretace. V současné době pracuje jako umělecký vedoucí několika vokálních souborů, jako korepetitor a asistent dirigenta v ND Brno a hudební pedagog. Od příští sezóny bude působit v Mainfranken Theater Würzburg. Kromě hudby se zabývá fotografováním. 

http://www.ibrmajer.de/         http://www.youtube.com/tom111267       http://tom111267.rajce.idnes.cz/